اخبار
کمک هزینه سوخت برای کاربران راننده با پلاک مناطق آزاد
ارسال توسط باشگاه رانندگان در 01 شهریور 1399 ساعت 09:10

در اواخر آبان ۱۳۹۸ بنزین در سراسر کشور سهمیه‌بندی شد و با اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای به ۱۵۰۰ تومان و هر لیتر بنزین آزاد به ۳۰۰۰ تومان افزایش یافت. اسنپ از همان لحظات اول، پیگیر دریافت سهمیه‌ای مجزا برای کاربران راننده بود.

 در نهایت مقرر شد، سهمیه‌ای مجزا برای تاکسی‌های اینترنتی در نظر گرفته شود و برحسب پیمایش، مابه‌التفاوت بنزین به حساب کاربران راننده واریز شود. واریز مبلغ سهمیه‌ی سوخت از سمت شرکت فرآورده‌های نفتی بوده و اسنپ به‌طور مداوم آن را پیگیری می‌کند. 

سهمیه تاکسی‌های اینترنتی شامل حال خودروها با پلاک مناطق آزاد نمی‌شود. در همین راستا کاربران راننده فعال در مناطق آزاد که با پلاک مخصوص همین مناطق فعالیت می‌کنند، کمک‌هزینه خرید سوخت، از اسنپ دریافت خواهند کرد.

سهمیه بنزین خودروهای پلاک مناطق آزاد

در اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، هیچ‌گونه سهمیه‌ای برای کاربران راننده اسنپ با پلاک منطقه آزاد در نظر گرفته نشده است. بنابراین اسنپ به‌منظور حمایت و قدردانی از شماکاربران راننده، کمک هزینه ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

جزییات طرح حمایتی

در این طرح، اسنپ به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر پیمایش، ۱۵ هزار تومان اعتبار به کاربران راننده فعال با پلاک مناطق آزاد، اختصاص می‌دهد. تمام کاربران راننده فعال با پلاک منطقه آزاد، مشمول این طرح می‌شوند.

لازم به ذکر است که معیار واریز کمک هزینه، قسمت صدگان پیمایش شماست. به‌طور مثال اگر یک کاربر راننده ۳۲۰ کیلومتر پیمایش داشته باشد، اعتبار پیمایش ۳۰۰ کیلومتر یعنی ۴۵ هزار تومان به او تعلق می‌گیرد.

سهمیه سوخت این طرح، هر ماه برای کاربران راننده واجد شرایط واریز می‌شود.

نحوه ثبت‌نام

سهمیه سوخت این طرح به‌صورت ماهیانه به تمام کاربران راننده فعال با پلاک منطقه آزاد واریز می‌شود.

نوشته کمک هزینه سوخت برای کاربران راننده با پلاک مناطق آزاد اولین بار در باشگاه رانندگان اسنپ. پدیدار شد.


نظرات (0)
ارسال نظر جدید
 
 
نام کامل :
آدرس ایمیل :
متن نظر :