اخبار
سفرهای خنک اسنپی، هر هفته 250 میلیون تومان جایزه
ارسال توسط باشگاه رانندگان در 26 مرداد 1399 ساعت 11:54

در گرم‌ترین روزهای تابستان به‌سر میبریم. تابستان عجیبی که شبیه هیچ کدام از تابستان‌هایی که ما یا پدرانمان دیده‌اند نیست. شیوع یک ویروس همه مناسبات قبل را تغییر داده و باعث شده هر کاری که قبلا بدون کوچک‌ترین نگرانی انجام می‌دادیم تبدیل به دغدغه تازه‌ای شود. روزهای سختی است ولی همه ما کنار هم هستیم و این روزها را هم با هم پشت سر می‌گذاریم.

باشگاه رانندگان اسنپ تصمیم گرفته‌است تا در این روزهای داغ از کاربران راننده عزیز این مجموعه، که تحت هر شرایطی همراه و همگام با اسنپ بوده‌اند قدردانی کند. به همین دلیل کمپین سفرهای خنک اسنپی از همین هفته اجرا خواهد شد.

کمپین سفرهای خنک اسنپی چیست؟

کمپین سفرهای خنک اسنپی هر هفته به 250 نفر از کاربران راننده‌ای که بیش‌ترین امتیاز روشن کردن کولر خودرو از سمت مسافران اسنپ را دریافت‌ کرده‌باشند، مبلغ 1 میلیون تومان جایزه می‌دهد. این جایزه برای قدردانی از توجه شما عزیزان در استفاده از کولر خودرو با رعایت نکات بهداشتی در شرایط شیوع ویروس کرونا است.

برندگان هر هفته، هر دوشنبه از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

مجموع امتیازات روشن کردن کولر کسب شده از طریق نظرسنجی پایان سفر اسنپ از مسافران، طی یک هفته، امتیازات هفتگی کاربران راننده را تشکیل می‌دهد.

اغلب کاربران راننده اسنپ در روزهای گرم کولر خودروی خود را برای حفظ سلامت خود و کاربران مسافر روشن می‌کنند. اما امسال به دلیل شرایط پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، رعایت ملاحظات بهداشتی در استفاده از کولر خودرو اهمیت زیادی پیدا کرده‌است.

از اوایل شیوع ویروس، شایعات مختلفی در مورد استفاده از فضاها و وسایل مختلف، از جمله کولر خودرو انتشار یافته که خیلی از این شایعات در تضاد با یکدیگر و بدون اعتبار علمی هستند. مهم است بدانیم، روشن کردن کولر خودرو با رعایت ملاحظات بهداشتی جایی برای نگرانی از پخش ویروس باقی نمی‌گذارد. شما با رعایت چند نکته بسیار ساده علاوه بر حفظ سلامت خود و مسافران، لذت بیش‌تری از تجربه یک سفر خنک می‌برید.

روشن کردن تهویه هوا و کولر خودرو در فصل تابستان، سبب گردش خون بهتر در بدن شده و در نتیجه از کلافگی و خواب‌آلودگی ناشی از گرما و گرمازدگی جلوگیری می‌کند و باعث تجربه سفر بهتر برای کاربران راننده و مسافر خواهد شد.

باشگاه رانندگان با راه‌اندازی کمپین روزهای خنک تابستان، تلاش می‌کند تا کاربران راننده از ظرفیت‌های خودروی خود برای ایمن ماندن خود و مسافرانشان آگاه شده و آن‌ها را به دقت به کار ببندند.

نکات مهم روشن کردن کولر خودرو در شرایط شیوع ویروس کرونا

برای جلوگیری از شیوع ویروس در دوران کرونا، کافی است چند کار ساده را پیش از آغاز سفر، در طول سفر و پس از آن انجام دهیم:

  1. پیش از آغاز سفر پنجره‌های خودرو را باز بگذارید تا هوای تازه وارد خودرو شود.
  2. پیش از سوار شدن مسافر، کولر خودرو را روشن کرده و گردش هوای خودرو را در حالت تهویه از خارج قرار دهید.
  3. یکی از پنجره‌های خودرو را کمی باز بگذارید.
  4. پس از رسیدن مسافر به مقصد، دستگیره‌های خودرو را ضد عفونی کنید.
  5. پس از رسیدن مسافر به مقصد، پنجره‌های خودرو را باز گذاشته تا دوباره هوای داخل خودرو عوض شود.

سخن پایانی

مهم‌ترین اولویت اسنپ، سلامتی کاربران این مجموعه است و از ابتدای شرایط خاص پیش‌آمده در اثر شیوع ویروس کرونا، اقدامات مختلفی برای حمایت از کاربران راننده اسنپ صورت گرفته‌است. وام‌های ضروری، توزیع جداکننده و اقلام بهداشتی، راه‌اندازی پشتیبانی غیرحضوری برای رفاه حال کاربران راننده و قدردانی از شما عزیزان در دستور کار باشگاه رانندگان قرار گرفته‌است.

از شما ممنونیم که مثل همیشه همراه ما هستید و قدردان شما هستیم. امیدواریم شما هم یکی از برندگان هفته آینده سفرهای خنک اسنپی باشید.

نوشته سفرهای خنک اسنپی، هر هفته 250 میلیون تومان جایزه اولین بار در باشگاه رانندگان اسنپ. پدیدار شد.


نظرات (0)
ارسال نظر جدید
 
 
نام کامل :
آدرس ایمیل :
متن نظر :